Faq's
Laatst gewijzigd op: 17 augustus 2020
Adviesrecht

De bestuurder wil het adviestraject inkorten. Mag dat?

Nee, de bestuurder mag niet zomaar het adviestraject verkorten. Hier is toestemming van de OR voor nodig.

Adviestermijn

Een adviestermijn is niet vastgesteld in de WOR, hier kunt u als OR afspraken over maken met de bestuurder. Het is verplicht om de adviesaanvraag minimaal één keer te bespreken in de overlegvergadering (Artikel 25 lid 4 WOR). Maar: de OR kan zelf bepalen hier vanaf te zien, bijvoorbeeld in noodsituaties.

Meer weten over het adviesrecht van de OR? Kijk dan het webinar Maximale invloed tegen een minimum aan frustratie.

Uitgelicht
Uitgelicht