Faq's
Laatst gewijzigd op: 28 oktober 2019

De bestuurder wil een nieuwe feedbackmethode invoeren, die onderdeel zal zijn van de nieuwe beoordelingswijze in de organisatie. Heeft de OR daar wat over te zeggen?

Ja, de ondernemingsraad heeft instemmingsrecht wat betreft de invoering of wijziging van een regeling op het gebied van personeelsbeoordeling. Als uw bestuurder een nieuwe feedbackmethode wil invoeren die onderdeel uitmaakt van de wijze waarop personeel wordt beoordeeld in uw organisatie, dan zal hij daarvoor instemming moeten vragen aan de ondernemingsraad.  Zo bepaalt artikel 27 van de Wet op de ondernemingsraden (WOR).

Doet hij dat niet? Doe dan zo snel mogelijk, maar in ieder geval binnen een maand een schriftelijk beroep op de nietigheid van het besluit.

 

Uitgelicht
Uitgelicht